Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Hotel Eufória Vysoké Tatry ***

Recenzia od Martina H
Krajina Slovensko
Oblasť Východné
Cestovná kancelária individuálne
Termín pobytu November 2011
Približná cena 120,00 € za osobu
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
Kúpeľňa. Kachličky pod umývadlom (na ktoré som mala priamy výhľad pri používaní toalety) boli zanesené vodným kameňom. Sprchový kút bol vyčistený len na spodku. Sprchová hlavica zanesená vodným kameňom, masážne trysky úplne zelené a nefunkčné. Na panely sprchy boli zvyšky kozmetických prípravkov, ktoré pravdepodobne použili naši predchodcovia. Môj uterák bol špinavý zrejme od farby na vlasy a smrdel potuchlinou. Sprchový kút netesnil – museli sme dávať pozor, kam tečie voda, aby sme nemali kúpeľňu plnú vody.
Izba. Roh steny nad vstupnými dverami pri našom príchode bol síce suchý, no nedalo si nevšimnúť pleseň. Do druhého dňa rána bol roh vlhký – pravdepodobne v dôsledku nekvalitných stavebných úprav. Skriňa na šaty nemala zadnú stenu – miesto nej sa v skrini nachádzala len akási vlnitá a tvrdá umelá hmota prichytená jedinou hmoždinkou o stenu izby. Jeden z vešiakov bol zlomený.
2. Služby hotela
Hodnotenie:
Recepčná nás milo privítala, vysvetlila nám, ako čo funguje, na čo všetko máme v rámci nášho balíka nárok a odprevadila nás do izby. Bohužiaľ, týmto pozitívne skúsenosti a nadšenie z dobrých služieb viac menej skončilo.
Ako čerešnička na torte boli upratovačky, ktoré od pol siedmej ráno každý deň vysávali spoločné priestory hotela. Chtiac nechtiac sme teda mali budíček zaručený.
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Keďže hotel bol plný, čašníci sa naozaj nezastavili. Trochu profesionality by nezaškodilo, ale počas večere sa to ešte dalo. Polievky vodnaté, plné umelých dochucovadiel, presolené. Hlavné jedlo bolo na môj žalúdok, zvyknutý na domácu stravu, príliš veľké sústo. Jediné, o čom sa dalo povedať, že chutilo, boli dezerty. Netrúfam si hodnotiť, či boli domáce alebo kupované.
Raňajky boli priam katastrofou – nie chuťovo, ale organizačne. Prvé ráno sme prišli „až“ o ômej (raňajky sa podávali od siedmej do pol desiatej) – nemali sme si do čoho nabrať nealko nápoje, ani čaj. Došlo aj pečivo a taniere. Čašník chodil od stola k stolu a bral objednávky na večere, pričom niekoľko razy prešiel okolo poloprázdneho bufetového pultu, prázdne použité riady ponechával na stoloch bez povšimnutia. Dokladať jedlo a čisté riady začal až po niekoľkých upozorneniach hostí, čakajúcich na jedlo.
4. Pláž a more
Hodnotenie:
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Fotogaléria: