Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Hotel Club Belinda ****+

Recenzia od Paťo
Krajina Turecko
Oblasť Side
Cestovná kancelária Seneca Tours
Termín pobytu Júl 2010
Približná cena 700,00 € za osobu
Vhodný pre rodičov s detmi: Áno
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
Izba bola celkom v poriadku. Najprv sme sa zľakli pračo je taka mala, ale nakoniec sme do nej chodili len na obednajšiu siestu a noc. Vybavenie je skromne. Telka a sušič na vlasy su podla mna uplna zbatočnosť, pretože v telke idu len turecke, nemecke, ruske a polske programy :D my sme to vyriešili tak, že sme mali notebook a veľa DVD - čiek. Taktieš je na izbe trezor za poplatok 15 EUR na 7 dni, ale nam sa našťastie nič nestratilo.
2. Služby hotela
Hodnotenie:
Hotel to nie je. Su to take vilky asi osem, alebo 10 pri sebe postavene trojpodlažné a v jednej vilke je 24 izieb. Služby no ťažko si je predstaviť čo si kto pod tým slovom myslí... takže tuto sekciu nedoplňujem.
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Výborné stravovanie bohaté švédske stoly... no malo to len jednu výnimku a tá bola v tom že jedlo bolo skoro každý deň rovnaké či ranajky, obedy a večere, na polnočnej polievke som nebol takže nemôžem posúdiť :D Stravovanie je pravidelne, takže sa nemôže stať že ste hladný a ked nie ste z tých ktorý vstávajú o pol 7 tak sa kľudne naraňajkujete aj o 10:00 síce jedla už nie je tak veľa, ale je. Počas dňa sa podávajú nápoje ako v plážovom bare tak aj pri reštaurácií. Sú tam na výber teplé ale aj studené nápoje a čo je dobre vďaka all inclusive si berete koľko chcete a koľko krát chcete :D Plážový bar je tiež aj snack bar máte tam od 12:30 do 15:00 teplé jedlá, neviem v akom množstve a akého druhu pretože komu by sa chcelo počas najväčšej horúčavy jesť v neklimatyzovaných priestoroch.
4. Pláž a more
Hodnotenie:
Pláž je od areálu vzdialená asi 5 minút cesty pešo a chodí tam aj také "vozidlo" ktoré vás odvezie na pláž a potom vás donesie naspäť. Stačí len vystihnúť kedy premáva, pretože nie je to vždy! Pláž je pekná, piesočná a veľka s pozvoľným vstupom do mora, more je kľudné (až na príliv a odliv). Na pláži sú lehatká bez poplatku spolu so slnečníkmi dá sa tam hrať volejbal, alebo mini futbal.
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Táto dovolenka bola naozaj to pravé na oddychnutie až na animátorov, ktorý vás tri krát do dňa ťahajú hrať vodné pólo, šípky petanque a mnoho iných hier, ale na to si človek veľmi rýchlo zvykne. Čo sa týka stravy človek sa nemusí bať nejakej nákazy, alebo niečoho iného len čo sa týka vody, radšej si zoberte nejakú menšiu fľašku do kufru a tam mate možnosť si "tankovať" pitnej koľko len chcete. ! Vodu z kohutika používajte len na sprchovanie, umytie zubov a pod. ! Naozaj nie je sa čoho báť je to krásny areál animátory sa starajú o deti a dospelých nielen cez deň ale aj večer, deti majú disko show a rodičia neskôr rôzne súťaže. Nenechajte si ujsť aspoň tohto roku to bolo každý štvrtok takzvanú Tureckú noc ... viac vám neprezradím... užite si ju :D ak by ste mali rôzne dotazy napíšte mi na email : jeffo454@gmail.com a ja vám s radosťou odpíšem.
Fotogaléria:

Ďalšie recenzie Hotel Club Belinda:

Hotel Club Belinda Koala Tour 800,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Seneca Tours 800,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Seneca Tours 700,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Koala Tour 700,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Seneca Tours 700,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Zobraziť všetky (9)