Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Hotel Club Belinda ****

Recenzia od Janka
Krajina Turecko
Oblasť Side
Cestovná kancelária Tip Travel
Termín pobytu Júl 2009
Vhodný pre rodičov s detmi: Áno
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
V areály sa nachádzajú vilky,ktoré sú obklopené množstvom zelene,bazény-vždy čisté,detské ihrisko-vhodné pre rodiny s deťmi. Izby sú klimatizované s možnosťou nastavenia teploty,s TV prijímačom,telefónom,chladničkou,fénom,trezorom za poplatok.Každý deň bolo upratané,vymenené uteráky a osušky.
2. Služby hotela
Hodnotenie:
Na personál nemôžem povedať zlé slovo,len pozitíva.Milý,úslužný,usmievavý.... V pohode sa dorozumiete anglicky,nemecky,rusky / turecky /.
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Bohatý výber jedla na raňajky obed aj večeru presne tak ako uvádza cestovka v katalógu,každý si mohol vybrať podľa chuti. Na obed a večeru bol rôzny výber z mäsa a príloh ,veľký výber zeleniny a miešaných šalátov,podávali sa aj zákusky a ovocie. Nealko a alko nápoje neobmedzene,kto koľko zvládol.10.00 hod. zaznela zvučka a spustila sa zábava,pri ktorej kto chcel sa bavil-v bazéne sa hrával volejbal,pólo,rôzne súťaže,ďalej šípky,stolný tenis,kto chcel mohol ísť do fitness alebo sauny-bez poplatku.Kto bol na pláži mal možnosť zahrať si pláž.volejbal,futbal. Detské animácie boli zaujímavé deti sa vedeli vždy pobaviť. Každý večr boli animácie,pri ktorých sa nezabúdalo ani na deti.Musím povedať,že sme sa vždy dobre pobavili.
4. Pláž a more
Hodnotenie:
Pláž sa nachádza približne 500 m od komplexu, čistá,dokonca sme boli svedkami ako ju čistia.More kryštálovo čisté a teplé s pozvoľným vstupom,naše deti nemali problém s kúpaním. Na pláži sa nachádza bufet, s ponukou alko aj nealko nápojov a kávy,podáva sa tu aj obed,aby ste sa nemuseli kvôli tomu vracať do hotela.Pozdĺž celej pláže sa nachádza krásna promenáda vhodná na večernú prechádzku.
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Táto dovolenka nám dala mnoho,myslím si,že každý z členom našej rodiny si oddýchol a načerpali sme mnoho energie. Ak by sme v budúcnosti mali možnosť určite by sme sa tam vrátili.

Ďalšie recenzie Hotel Club Belinda:

Hotel Club Belinda Koala Tour 800,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Seneca Tours 800,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Seneca Tours 700,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Koala Tour 700,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Hotel Club Belinda Seneca Tours 700,00 € za osobu
Pozrieť recenziu
Zobraziť všetky (9)