Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Hotel Brooklyn ***

Recenzia od Renata Kohutova
Krajina Taliansko
Oblasť Rimini
Cestovná kancelária Pegas Tour
Termín pobytu Júl 2011
Približná cena 400,00 € za osobu
Vhodný pre rodičov s detmi: Áno
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
Izba bola čiastočne rekonštruovaná, kúpeľňa celkom v poriadku.Na krátky pobyt a spanie slúžila dobre. Jedine balkónové dvere mali sklo upevnené igelitovou taškou, aby nerinčalo nakoľko bolo vo dverách len voľne vložené.
2. Služby hotela
Hodnotenie:
V podstate sa tu dá hovoriť len o upratovaní, ktoré prebiehalo každý deň. Inak personál okrem jedného čašníka, ktorý ovládal angličtinu hovoril len po taliansky a bola tým pádom zlá komunikácia.
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Toto bol jediný kameň úrazu a veľmi podstatný. V katalógu cestovky bolo uvedené, že raňajky formou bufetu a večere si budeme môcť vybrať z dvoch jedál + šalátový bufet. Skutočnosť raňajky každý deň výber z dvoch druhov salámy a na začiatku jedného syra, po troch dňoch ani syr nebol. Večere - nebol žiadny šalátový bufet, jedlo sme si nemohli vybrať a každý deň bolo ako predjedlo cestoviny penne s nejakou omáčkou a hlavný chod hlávkový šalát + mäso. Nereklamovali sme to na mieste, nakoľko aj klienti iných cestoviek mali takú stravu a naivne sme si mysleli že oni o tom aspoň vedeli čo ich čaká. Najviac ma ale nahneval postoj cestovky, keď som ich upozornila aby nesľubovali v katalógu to čo nie je pravda, tak sľúbili že to prešetria a výsledok bol, že sa ma snažili presvedčiť, že to bolo v poriadku nakoľko bol jedálnik z ktorého som si údajne mohla vybrať len vraj v inom jazyku /popritom keby to tak bolo ja ovládam ruštinu a mladí nemčinu a angličtinu čiže vedeli by sme si vybrať/ a šalátový bufet tam vraj tiež bol resp. som si mala pýtať od čašníkov zeleninu. Takže všetkým odporúčam buď ísť do hotela a nebrať v ňom stravu-stravovať sa inde a cenove to tiež nebude drahšie, alebo hneď reklamovať u čašníkov a ak to nepomôže tak volať priamo z hotela do cestovky nech si to riešia lebo inak nepochodíte. My sme boli štyria dospelý a cestovka napriek tomu tvrdí že sa ozývame neprávom.
4. Pláž a more
Hodnotenie:
More pekné, len po búrke trochu špinavé, služby na pláži, ktorá je určená k jednotlivým hotelom vybudované. Možnosť na nej cvičiť, bicyklovať, areál pre deti, sprcha, lehátka a slnečníky za poplatok. Nachádza sa blízko aj pláž na ktorej si nemusíte zakúpiť lehátka aby ste tam mohli byť a je v pohode.
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Hotel bol primeraný trom hviezdičkám tak, ako sme boli zvyknutý aj v iných strediskách. V okolí hotela dostatok obchodov, reštaurácií, diskotéka. Pláž bola len cez cestu. Tak ako som spomenula jedinou nevýhodou a to teda ani neodporúčam si v hotely zabezpečiť stravu lebo budete veľmi sklamaný tak ako my.