Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Hotel Themis Beach ****

Recenzia od Podborski
Krajina Grécko
Oblasť ostrov Kréta
Cestovná kancelária iná CK
Termín pobytu Júl 2009
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
Hotel je stará betonová barabizňa bez akejkoľvek noblesy, nevhodná pre malé deti a starších ľudí ( množstvo nebezpečných schodov ). Cez deň otvorený bar len pri bazéne a ten na úrovni 4.cenovej skupiny - s igelitovými obrusmi. Izby slušné.
2. Služby hotela
Hodnotenie:
Kedže je tam slovenský personál, tak sa mi dostalo vyhubované, že čo chcem zadarmo (!!!), keď som sa čudoval, že za normálnu kávu sa platí.
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Strava pestrá, výber ovocia, šalátov. Nezabudnuteľný jogurt s medom, ktorý doma nebudete mať. Horšie to bolo s nápojmi. Keď už náš malý nechcel piť sladené nealko, tak som to skúsil. To by ste doma jednoducho nepili ! Podobne aj s tvrdými alkoholmi domácej výroby. Kto si trochu váži svoje zdravie, nech to nepije. Dalo sa jedine biele víno s vodou a pivo.
4. Pláž a more
Hodnotenie:
Pred hotelom sú dve pláže oddelené mólom. Jedna so slnečníkmi, barom a ihriskom pomerne čistá, hneď vedľa síce bez regulácie, ale špinavá. Zriadenec tam denne chodil okolo odpadkov, ale nevšimol si ich.
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Hotel vôvec nezodpovedá 4* ! Kto môže trochu porovnávať, tak mu dá max 2 a pol* ! Najväčší podvod od cestoviek je All inclusive. Je to skôr plná penzia. Priplatiť si musíte za normálnu kávu aj alkohol. Doma nechodím do 4.cenovej a ak si vyberám 4* hotel na dovolenku tak som dúfal v aspoň 3* komfort. Bohužiaľ EÚ normuje zakrivenie uhoriek, ale s Grékmi si evidentne nevie dať rady.