Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Hotel Inter Plaza Beach Resort *****

Recenzia od Anna
Krajina Egypt
Oblasť Sharm El Sheikh
Cestovná kancelária Hydrotour
Termín pobytu Júl 2009
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
Keď som vstúpila do tohto hotela mala som veľmi zmiešané pocity: na recepcii bol hluk, špina a celý recepčný pult pôsobil veľmi nečisto nehonosne a neupravene, navyše ma uchvátila prítomnosť domácich arabských hotelových hostí minimálne 60% (ktorí si tam posedávali a hlasno sa rozprávali, ich deti sa váľali po zemi, kričali a bolo ich v každom rohu a všade veľa. Hotel sa skladá z dvoch častí. Hlavná budova a recepcia sú v strede a pred nimi je jedna časť izieb ktoré sa ťahajú smerom k moru a ďalšia časť izieb a komplexu sa rozprestiera za touto hlavnou budovou smerom k ceste, táto časť je úplne odveci a vyzerá akoby bola k hotelu prilepená a úplne nasystematicky dostavaná neskôr, nakoľko tí čo sú ubytovaní v spodnej časti tam nechodia vôbec, dokonca aj tí čo tam bývali ju využívajú minimalne (je tam len jeden bazen a jeden bar - kde nikdy nic nemajú a ešte na vás aj zazerajú keď chcete niečo) v tejto časti je nyvyše akože aquapark ktorý však vôbec nefunguje...... My sme najskôr bývali v hornej časti (odkial je to k moru asi 800m a potom sme si priplatili 20USD za jednu noc ze izbu v dolnej časti)
2. Služby hotela
Hodnotenie:
Viac neochotní ako milý, občas sa našal vínimka, navyše čo bol vrchol vždy ked ste stály v rade a za Vami arabi, obslúžil najskôr ich až potom vás!!!!!!!!!
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Strava bola absolútne jednotvárna, celých 12dní nám varili to isté!!!! Ryba v cestíčku na jedne spôsob, kura na jeden spôsob, hovädzie tvrdé ako podrážka na jeden spôsob, ryža, hranolky, občas cestovinove jedlá, stáloe tá istá dusená zelenina(mrkvy a cukina), šaláty asi 5 druhov stale tie isté, len raz bez smotany inokedy s nou, koláče skôr tortového typu, alebo s arašidami, asi len raz boli ich typycké koláčiky ako baklava, a iné, ináč to bol príšerný stereotyp a ešte som horšiu stravu nezažila, dokonca sme nemali čo jesť. Stále sme mali rovnaký problém, nedostatok tanierov, pohárov.!!!!! Navyše čo bol vrchol do reštaurácie nás puštali ako v pionierskom tábore, nebolo miesto a leniví personál ani rýchlo neprestieral, museli sme čakať vonku pred dverami a púštali nás po pár ľudoch dnu!!!!!! Reštaurácia bola stále okupovaná domácimi hosťami, ktorí ani nebudem opisovať ako stolovali....... Hotel má síce akože dve ala Certe reštuarácie, ale v podstate Vám tam dajú to isté navyše je problém sa tam vôbec zarezervovať, rezervujú totiž len medzi 16:00h a 17:00h a väčšinou vám povedia, že je už obsadené. Keď sa nám tam konečne podarilo dostať zistili sme že majú prestretých len ani nie polovicu stolov v reštaurácii, tak asi tak
4. Pláž a more
Hodnotenie:
Pláž je veľmi hlučná (hudba a animátori vás v jednom kuse rušia, na pláži bol pokoj len v čase obeda, ináč stále peckovali hudbu a vykrikovali do mikrofónu), lehátka sú rozmiestnené veľmi blízko seba a dosť na husto, máte pocit, že ste na kúpalisku. Bol próblem s uterákmi na pláž, hotel nemá kapacitu na počet hostí a bežne sa stávalo, že uteráky nemali ani v jednom towel domčeku, hlavne keď ste si pospali a išli ste na pláž po 10:00h už neboli vôbec. Museli sme celý pobyt nosiť uteráky z izby!!!!! Dokonca sme si dali kôli tomu zavolať managera, ktorý neprišiel Ďalší vrchol bol na pláži v bare nalievanie nápojov a čapovanie piva a podávanie kávy do úplne tenkých malých plastových pohárov - boli sme aj v inách hoteloch a väčšinov boli poháre plastové ale aspoň trochu gudtiózne, plážový bar vkuse smrdel od toho ako tam ľudia vylievali džúsi keď si ich sami čapovali a somozrejme nikto to nečistil, tak ako sprchu ktorú čistili až keď sa zapchala!!!!
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Neodporúčam nikomu iba veľmi nenáročným klientom. Nikdy viac.