Bulharsko
Chorvátsko
Egypt
Grécko
Slovensko
Španielsko
Taliansko
Tunisko
Turecko
 

Dovolenka

Recenzie hotelov partneri:

Recenzia hotela: Aurora ***

Recenzia od Eva
Krajina Chorvátsko
Oblasť Podgora
Cestovná kancelária Satur
Termín pobytu Január 2011
Približná cena 300,00 € za osobu
1. Kvalita izby
Hodnotenie:
Izby sú dosť malé, hlavne ak je v izbe ešte prístelka, pôsobia stiesneným dojmom, ale to až tak nevadí - na prespatie to stačí. Izby boli upratované každý deň, uteráky menili tiež každý deň,posteľnú bielizeň menili raz za týždeň.Čo by som dôrazne vytkla, boli nevyčistené plastové kreslá a plastový stolík na balkóne (bola na nich zažratá stará špina, ktorá by sa dala vyčistiť len poriadne silným práškom, ale to upratovačke asi vôbec nevadilo).Vždy sme si museli dať na kreslo uterák a tak sedieť na balkóne, pretože sa nám naozaj hnusilo sadnúť si na kreslo. Mám dojem, že balkón nikdy neupratovala.Klimatizácia fungovala bezchybne na izbách i v celom hoteli.
2. Služby hotela
Hodnotenie:
Služby hotela môžem hodnotiť kladne, nemali sme žiadne výhrady k fungovaniu hotela.
3. Stravovanie
Hodnotenie:
Čo sa týka raňajok, pomerne široký výber, ale každý deň to isté (párky, viac druhov salámu, lacnejšia šunka, praženica, tvrdé a mäkké syry, vajcia natvrdo, rôzne cereálie). Z nápojov bol skutočne veľký výber, a to v nápojových automatoch: džúsy, rôzne druhy kávy, čokoláda, mlieko, čaj, atď. Tiež bolo dosť ovocia - jablká, banány, pomaranče.
Čo by som vytkla raňajkám je, že nám veľmi chýbala k raňajkám ponuka zeleniny - paradajky, papriky, uhorky. Za celý náš pobyt nebola k raňajkám zelenina ani raz. Predsa k šunke alebo k salámu a k syru sa to v letnej sezóne žiada!
Večere boli dobré, pestré, tu už bola široká ponuka zeleniny - paradajky, uhorky, kukurica, mrkva, olivy, cvikla, ovocie. Veľmi dobré predjedlá, dobré polievky. Zarazilo ma to, že večere boli síce tzv. "formou bufetových stolov", ale hlavné jedlo vám vždy vydal kuchár, ktorý stál za pultom a vy ste mu len ukázali, čo chcete. Sami ste si mohli vybrať akurát zo šalátového bufetu. Po večeri vždy nejaký dezert, zmrzlina - to tiež vydával kuchár za tým istým pultom. Ovocie ste si mohli zobrať sami.
4. Pláž a more
Hodnotenie:
Hotel Aurora má vynikajúcu polohu - úplne nad plážou. Z hotelového bazéna sa dá dostať na pláž výťahom, nemusíte chodiť po schodoch, ktorých je dosť, najmä pre starších ľudí. Na recepcii je možné požiaať o vydanie magnetickej kartičky, na ktorú výťah funguje. Za kartičku zaplatíte zálohu 10€, ktorú vám vrátia, ak po skončení pobytu odovzdáte kartičku na recepcii. Dobrá služba. More prekrásne čisté, azúrovo modré, pláže veľmi pekné udržiavané, čisté, na pláži drobné kamienky.
Hotelový bazén bol v poriadku, voda v ňom bola čistá. Sprcha pri bazéne fungovala, lehátka a slnečníky pri bazéne boli počas nášho pobytu zadarmo, vraj už je "po sezóne". Počas sezóny sa platí aj za lehátko, aj za slnečník pri hotelovom bazéne, čo som ešte v žiadnom hoteli nezažila.
5. Váš celkový dojem
Celkové hodnotenie:
Celkove hodnotím kladne, i keď s menšími výhradami, ktoré som spomenula. Počasie bolo počas pobytu vynikajúce, až nezvykle horúce na túto ročnú dobu (stále bolo 29-33 stupňov Celzia) a to je veľmi dôležité.
Fotogaléria: